26-07-2019 - 28-07-2019 Campionato Galego Doma Clásica Club Hípico Cemar

Jinete Caballo Prueba
Carmen Fernández Da Vila PORTOS Z Rider 2A
Jimena Novas Rocha NIMBUS 2000 Rider 1A
Julia Fuertes Seco NIMBUS 2000 Rider 1A
Judit Babarro Prol DISTRAIDO Rider 1A
Lucía Veiga Florez PASTUEÑO RJ Rider 1A
Leticia Neira García LAGUNA IX Rider 3A
Carlos Jacobo Sotelo Rodríguez BUONARROTI DE YMAS Preliminar 5
María Maran Parcero LIADA Juveniles 1* Equipos
Ana Codesido González FURST LOHENHALL Infantiles Equipos
Zoe Romero Loureiro FURST LOHENHALL Alevines Equipos
Violeta Conde Gómez SATELITE IV Juveniles 0* Equipos
Jordi Oliver Duocastella ALD NAPOLEON Preliminar 5
Nahir Hernando Rey COMANCHE Alevines Equipos
Ainhoa Piñeiro Pereira DELIRIO DE LYW Infantiles Equipos
Teresa González Cerqueira DONNA MARQ Juveniles 1* Equipos
Clara Morazo Mosquera ELIA Rider 2A
Leonor Nieto Martín DREAMER AP Gallega
María Elena Fontan Muradas DREAMER AP Gallega
María Parada Senra ILUSTRADO VP Rider 3A
Carmen Delia Dapena Díaz SIR ROMANCIER Preliminar 4
Lia Celemin Trevin OVD-JALEO San Jorge
David González Alonso ZALOMA Preliminar 4
Alejandro Nande Iglesias POCA PENA Clásica 1
Alejandro Nande Iglesias FAVILA GF Preliminar 5
Marta Martínez Cabezas GOLFO XIX Rider 3A
Eva Gonzalo García INDIA DEL ZAPILLO 25,76% Juveniles 0* Equipos
David Gallego Novas BRISCO Infantiles Equipos
Xiana Pérez Vilar ATENEA Alevines Equipos
Diego Domínguez Navos CASTAÑO Alevines Equipos
Carla Villar Pérez GALIA AP Gallega
Teresa Infante Barreras GALIA AP Gallega
Paula Pedrosa Novas CASTAÑO AP Gallega
Nerea Lago Varela DIABOLO Infantiles Equipos
Óscar de la Torre Martín BREOGAN GALO Preliminar 4
Eloy Bascoy Piñol SIETEL Infantiles Equipos
Clara Bello Blanco QUETZAL V Infantiles Equipos
Jonathan Millán Carro ABRIL Preliminar 4
Diana Noya Miguez ROYALTY Clásica 1
Diana Noya Miguez ROLLY Clásica 1
Lorea García Gutiérrez HADA AP Gallega
Manuel López López CORTIÑAN FS Rider 3A
Belén Gundin Carracedo CAPELO Juveniles 1* Equipos
Alicia Bayo Paz ATLANTICO XLIX Juveniles 0* Equipos
Alba Seoane Mella ATLANTICO XLIX Clásica 1
Aroa Fernández Novo ESCUDO CS San Jorge
Alejandro Gómez Carballo COMICA Preliminar 6
Alejandro Gómez Carballo ESPARTANO REY Rider 3A
Alba Fariña Moscoso CALIDO EBL Rider 3A
Martina Pérez Pérez BUZIOS Alevines Equipos
Carmen Pumar Fernández JAMBO Rider 2A
Jimena Vasallo Moure GASOL Juveniles 0* Equipos
Estefania do Val Blanco LUCERO Rider 3A
Aleika Rua Armando JARILLA IV Rider 3A
David Sotelo Rodríguez JARILLA IV Rider 3A
Samuel Sotelo Rodríguez TORNADO GE Juveniles 1* Equipos
Jesús Ángel Sotelo Martínez TORNADO GE San Jorge
Aída Torreiro Golpe CACHONERA PARAYAS Rider 2A
Emilio Iglesias Bahamonde FLAMING STAR GEORGE San Jorge
Alba Villar Rosales SAR Rider 2A
Aitor Manso Pérez MARISMEÑO DM Preliminar 4
Aitor Manso Pérez RG008AA NEGRO San Jorge
Elena González García CAPOTE LN Preliminar 4
Francesca Caldiroli Lusardi AQUILES SCS Preliminar 5
Laura Atrio Nieto CESAR AUGUSTO Infantiles Equipos
Carlos Jacobo Sotelo Rodríguez DURBAN TS San Jorge
Joel Manso CALIXTO DE YMAS Preliminar 4
Marta Vallejo Ochoa NUBE Rider 3A
Carlota Rodríguez Fernández ORO BRAVO Juveniles 0* Equipos
Ivan Zapata Díaz TORERO DE CENTURION Preliminar 5
Jonathan Millán Carro EGIPCIO CP Preliminar 4
Jennifer Barreto YERBABUENA San Jorge
India Miranda Baudot MIGUELIN Alevines Equipos
José Estévez Corbacho DUQUE CXVI Rider 3A
Juan Ramón Cancela Cons CUNQUEIRO DE GAR Clásica 1
Adrián Hermida Rozas SINCERO AC Preliminar 5
Alberto García Albela JOYERO MAYNOU Rider 2A
Alicia Ramos Babarro RUFO Benjamín 1
Xiana Araujo Chamorro RUFO Benjamín 1
Martina Castro González ALI BABA Benjamín 1
Eloy Bascoy Piñol AMADEUS Infantiles Equipos
Nerea Matos Vilariño RISTO Clásica 1
Roberto Ares Mosquera DESEADO DE VIDA Preliminar 4
Christian López García BURGUES VIII Rider 3A
Diego González López ATLANTICO DE VIDA Preliminar 6
Diego González López QUINCALLO R Preliminar 6
Diego González López BOMBON DE VIDA Clásica 1
Ivan Zapata Díaz TOTALAN DE CENTURION Preliminar 5
Alejandro Carro Fervenza ARI Preliminar 4
PROCESOS ELECTORAIS
LICENZAS
INSCRICIÓN CONCURSOS
EXAMES DE GALOPE